„Gorąco polecam firmę X-ray Design Solution.
Współpraca przy aktualizacji strony WWW i wprowadzeniu dwóch wersji językowych przebiegła bardzo owocnie.
Uzyskaliśmy produkt wedle naszych oczekiwań i sugestii. Doradztwo na etapie wdrożenia ukazuje fachowe i indywidualne podejście do klienta „


Dawid Woźnica – właściciel firmy Bycze Filmy


referencje

„Firma X-ray Design Solution przygotowała dla nas nowoczesny projekt serwisu WWW, który na bieżąco jest rozwijany i unowocześniany. Studio i pracownia graficzna firmy zawsze podsuwa nam najnowsze rozwiązania z dziedziny serwisów WWW, projektów graficznych oraz e-marketingu. Firma X-ray Design Solution wniosła nową jakość do naszej firmy, współpracę z nimi oceniamy na najwyższym poziomie.”

Dyrektor firmy Clothes of London

„Projekt serwisu WWW został zrealizowany sprawnie i terminowo. Przedstawiciele firmy zawsze służyli nam radą i byli otwarci na nasze sugestie. Jesteśmy również bardzo zadowoleni z obsługi technicznej naszej strony WWW, firma na wszystkie nasze zgłoszenia reaguje zawsze szybko i rzeczowo. Realizują dla nas również projekty graficzne, kreatywny dział graficzny firmy X-ray Design Solution podsuwa nam zawsze bardzo dobre rozwiązania i oferuje zawsze profesjonalne doradztwo. Firmę X-ray Design Solution polecamy jako rzetelnego i solidnego partnera biznesowego”

Zarząd firmy 4living Sp. z o. o. sp. kom.

„Współpraca z firmą X-ray Design Solution przebiegała wzorowo. Polska wersja naszego serwisu to nowoczesna, profesjonalna wizytówka, która została zrealizowana w oparciu o system CMS WordPress. Zależało nam na tym, żeby prace przebiegały bez zarzutów i w terminie, a firma X-ray Design Solution nam to zapewniła. Przy realizacji serwisu spotykaliśmy się z kreatywnością i zaangażowaniem oraz profesjonalną obsługą i doradztwem. Polecamy tą firmę jako solidnego i odpowiedzialnego partnera przy realizacji serwisów internetowych.”

ALP Bau GmbH
Tomasz Puto – Menager

„Realizacja serwisu WWW przez firmę X-ray Design Solution to był właściwy wybór. Stworzony dla nas serwis pozwala na realizację wszystkich naszych założeń. Kontakt przebiegał bezproblemowo, podczas prac nad projektem na każdym etapie mogliśmy liczyć na fachowe doradztwo z zakresu marketingu internetowego i kreatywnych rozwiązań programistycznych. Zlecony projekt został wykonany terminowo i zgodnie z naszymi założeniami. Jakość prac oraz obsługi zasługuje na wyróżnienie.
Polecamy współpracę z firmą X-ray Design Solution ze względu na kompleksowość świadczonych usług i indywidualne podejście do Klienta.”

Zeitkraft GmbH & Co. KG
Benedykt Firdenberger – Human Resources Manager