Jesteśmy na rynku przeszło 9 lat i od tego czasu wykonaliśmy dziesiątki projektów serwisów internetowych i projektów graficznych. Pozwoliło to nam nabrać doświadczenia w planowaniu i prowadzeniu projektów interaktywnych.

Pamiętaj, że my „Projektując dostrzegamy to, czego nie widzą inni”. Przed realizacją każdego projektu „prześwietlamy” go i przygotowujemy najlepsze rozwiązania. Stąd też wzięła się nazwa naszej firmy.

Od początku istnienia agencji interaktywnej X-ray Design Solutions jej najistotniejszą część stanowią ludzie, ich kompetencje i pasje zawodowe. Nasza firma założona została przez pasjonatów programowania, grafiki komputerowej i marketingu internetowego.

Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, przez co każdy projekt realizowany przez nas jest wyjątkowy, niepowtarzalny i zgodny z celami jakie zostały założone podczas spotkań i rozmów z klientem. Jakość naszych działań rodzi się przede wszystkim z tego, że słuchamy naszych klientów, doradzamy oraz zawsze staramy się zbudować maksymalną wartość.