Czy chcesz wybrać lepszą drogę dla Twojej firmy lub dla Twoich pomysłów które chcesz przenieść do świata Internetu? Przeczytaj tą krótką historię.

Wesoła dziewczynka z długimi blond włosami, końskim ogonem, słucha nauczycieli całą sobą. Pilnie notuje, ładnie i równo stawia litery w zeszycie i rysuje na końcu precyzyjny szlaczek.

Dzwonek! Koniec lekcji! Dziewczynka wybiega radośnie na przerwę i biegnie szukać gumy do skakania. Jest wysoka, silna i wysportowana. Na lekcji Wfu wszyscy chcą być w jej drużynie. Gwarantuje dobrą zabawę, zaangażowanie i walkę o piłkę do ostatniej sekundy meczu czy rozgrywki, by potem wyściskać przeciwników i pogratulować dobrej gry.

We wszystko co robiła angażowała całą siebie, była przy tym ciepła i promienna jak słońce wiosną.

Silna, pod jej ramionami i przy jej pozytywnym gadulstwem można było się schować na chwilę, żeby bezpiecznie odpocząć i pójść dalej z „naładowanymi akumulatorami”.

Tą dziewczynką jestem ja. Czy chcesz iść lepszą drogą razem ze mną?

Zaangażowanie i jakość wszystkich przedsięwzięć, projektów, które są moim udziałem, które prowadzę za rękę , jak mama która prowadzi przestraszone, niepewne dziecko do przedszkola pierwszego dnia.

Przecież tam wszystko jest nowe, nieznane. Sala duża, kolorowa, Panie, dużo zabawek, krzeseł i stolików. Ale mama zna już to wszystko, podaje swoją silną dłoń i z pewnością i spokojem w oczach mówi – będzie dobrze, bądź spokojny, zaufaj mi, a zobaczysz jak wiele nowych Klientów, kolorów i możliwości nabierze Twoje życie. A los Twojej firmy lub twojego projektu rozpędzi się jak uciekający przez las zając, który zauważy mnie biegnąc przez jego las! Myśli sobie – przecież nie powinno mnie tutaj być, co ja robię w tym lesie? Ale jestem, bo szukam drogi najlepszej dla siebie i Ciebie i znam już wiele ścieżek w tym lesie.

Stworzymy dla Ciebie stronę internetową, bloga, projekt graficzny, cokolwiek przyjdzie ci do głowy i będziesz czuł, że jest to to dla ciebie najlepsze i najlepiej oddaje to czym się zajmujesz, żyjesz i robisz na co dzień, żeby inni mogli Cię poznać!

Teresa Kubalańca – Specjalista ds. biznesu internetowego